V Medenbliku (Nizozemska), je v soboto, 6. 4. 2019, potekal Evropski pokal v duo.                                                                                                        Pomerilo se je 92 parov iz 9 držav.

Slovenski tekmovalci so dosegli naslednje rezultate:

Anže Golež in Enej Žagar - 1. mesto moški pari U 16

Andraž Žlindra in Gal Košir - 1. mesto moški pari U 18

Luka Čirovič in Nika Kotar - 1. mesto mešani pari U 18

Neli Podlogar in Jaka Divjak - 2. mesto mešani pari U 16

Nika Kotar in Neli Podlogar - 3. mesto ženski pari U16

Nejc Podlogar in Luka Čirovič - 3. mesto moški pari U 18

Neža Levstik in Sara Divjak - 5. mesto ženski pari U 16

Čestitke vsem tekmovalcem in njihovim trenerjem

 

56806647 520527905143170 8129135608170807296 n1

V Globokem, je v soboto 9. 3. 2019, potekalo tretje, zaključno tekmovanje pokal Slovenije v duo-sistemu za starostne skupine U8, U10, U12, U14 in U16. Tekmovanja se je udeležilo 53 parov iz 6 klubov. Pokalni zmagovalci so: 

  • Mušič, Benčina / ŠK SIBOR, U8, moški pari
  • Doutlik, Rus / ŠK SIBOR, U8, ženski pari
  • Pavuna, Rus / ŠK SIBOR, U8, mešani pari
  • Hrastar, Kožuh / ŠK SIBOR, u10, moški pari
  • Mujezinovič, Rožman / DBV KATANA, U10, ženski pari
  • Kožuh, Rus / ŠK SIBOR, U10, mešani pari
  • Levstek, Turk / ŠK SIBOR, U12, moški pari
  • Cizl, Cizl / DBV KATANA, U12, ženski pari
  • Rožman, Rožman / DBV KATANA, u12, mešani pari
  • Leskovar, Kostič / DBV KATANA, U14, moški pari
  • Piškur, Cizl / DBV KATANA, U14, ženski pari
  • Zajc, Divjak / ŠK SIBOR, U14, mešani pari
  • Pečak, Primužič / PKBV CELJE, U16, moški pari
  • Podlogar, Kotar / ŠK SIBOR, U16, ženski pari
  • Podlogar, Divjak / ŠK SIBOR, U16, mešani pari

Celotni rezultati tekmovanja so dostopni na spletni strani zveze na naslenji povezavi

Finale Globoko

 

V ponedeljek 20.11.2017 je na člansko svetovno prvenstvo odpotoval pri del odprave s tekmovalci in selektorjem. Pod vodstvom selektorja za borbe, Gorazda Toplaka, bodo nastopili naslednji tekmovalci:

  • Tim Toplak, borbe -69 kg;
  • Tilen Hadolin, borbe -94 kg;
  • Maja Povšnar, ne-waza, -62 kg. 

Tim Toplak, aktualni evropski prvak, bo nastopil v petek, 24.11, Tilen Hadolin, v soboto, 25.11., Maja Povšnar, prav tako aktualna evropska prvakinja, pa v nedeljo, 26.11.2017. Želimo jim veliko uspeha in športno srečo. 

Ekipi se je pridružil še svetovni A-sodnik Karl Kelc in zdravstvenik Anton Koželj. Po tekmovanju bo tudi zasedanje najvišjih organov Mednarodne ju-jitsu zveze (JJIF), ki se jih bo udeležil predsednik JJZS, Robert Perc. 

 

 

Robert Perc, predsednik JJZS, je Generalni sekretar Evropske ju-jitsu zveze (JJEU).

Benjamin Lah, vrhunski športnik iz Policijskega kluba borilnih veščin Celje, je eden najbolj prepoznavnih članov komisije športnikov pri mednarodni ju-jitsu zvezi (JJIF Athletes Committee).

Martin Jazbec, podpredsednik JJZS, predsednik sodniške komisije, dolgoletni tekmovalec, mentor in inštruktor sodnikom, je član Evropske sodniške komisije. V tej funkciji med drugimi aktivnostmi skupaj s Stanetom Preskarjem tvorita izpitni inštruktorski tandem na mednarodnih tekmovanjih (ocenjevanje novih sodnikov in ocena znanja pri obnavljanju najvišjih sodniških licenc v evropski in mednarodni ju-jitsu zvezi).

 

Ju-jitsu zveza Slovenije se lahko pohvali z lepim številom sodnikov z najvišjimi licencami, ki redno sodijo na evropskih in svetovnih prvenstvih, za njimi pa prihaja nov rod mlajših sodnikov, ki se že uveljavlja v mednarodnih vodah. Glede na velikost zveze in število tekmovalcev smo sorazmerno močno zastopani v mednarodnih povezavah.

 

Mednarodne sodniške licence:

Jazbec Martin, svetovni A sodnik (tudi ocenjevalec in izvajalec mednarodnih sodniških seminarjev)

Preskar Stane, svetovni A sodnik (tudi ocenjevalec in izvajalec mednarodnih sodniških seminarjev)

Kelc Karli, svetovni A sodnik

Gaber Marko, svetovni A sodnik

Perc Robert, svetovni A sodnik (licenca v mirovanju)

 

Kontinentalne licence

Stergar Tadej, kontinentalni A sodnik

Sergej Bižal, kontinentalni A sodnik

Srok Franc, kontinentalni A sodnik

Saje Ognjen, kontinentalni A sodnik

Ermenc Ivo, kontinentalni A sodnik

Novak Grega, kontinentalni B sodnik

Vitja Gricar, kontinentalni B sodnik

 

Delovanje na področju etike in fair playa

Naši delegati konstruktivno sodelujejo na vseh področjih delovanja evropske in mednarodne zveze, predvsem na področju pravil tekmovanja in sojenja, oblikovanja temeljnih aktov, fair-play gibanja in etičnega kodeksa. Mednarodna zveza (JJIF) je leta 2000 mag. Srečku F. Kropetu, nekdanjemu predsedniku JJZS, zaupala vodenje delovne skupine, ki je za mednarodno zvezo pripravila etično kodeks (JJIF Book of Ethics), ki je danes eden temeljnih postulatov delovanja na področju etike in fair-playa.

Robert Perc, predsednik JJZS, je pobudnik ustanovitve Fair play nagrade evropske ju-jitsu zveze, ki se je s poudarjanjem fair-playa na športnih prireditvah sčasoma nadgradila v posebno letno nagrado za fair play potezo na ravni evropske ju-jitsu zveze. Leta 2010 je iz rok Christiana Blareauja, predsednika evropske ju-jitsu zveze, na odprtem Evropskem prvenstvu v Gentu (Belgija) prejel fair play pokal kot priznanje korektnemu delovanju in povezovalni vlogi znotraj evropske zveze.

DRUŠTVO

NASLOV

ZAKONITI ZASTOPNIK

1

DRUŠTVO BORILNIH VEŠČIN JU-JITSU OBALA 

KOPER, BEŽKOVA ULICA 3, 6000 KOPER

DAMJAN APOLLONIO

2

DRUŠTVO BORILNIH VEŠČIN KATANA

TREBEŽ 40, 8253 ARTIČE

DEJAN KINK

3

DRUŠTVO BORILNIH VEŠČIN IPPON

PRVOMAJSKA ULICA 15A, 8290 SEVNICA

ROMAN KUMP

4

JU-JITSU KLUB ADK MARIBOR 

CESTA PROLETARSKIH BRIGAD 64, 2000 MARIBOR

MILAN BORKO

5

JU-JITSU KLUB SAMURAJ

NOVO NASELJE 28, 3342 GORNJI GRAD

TOMISLAV STANKOVIĆ

6

JU-JITSU KLUB SHINTO

ULICA KOROŠKEGA BATALJONA 11, 1231 LJUBLJANA - ČRNUČE

GORAZD TOPLAK

7

DRUŠTVO VEŠČIN JU-JITSU REI

POŠTELSKA ULICA 2, 2000 MARIBOR

ROBERT JESENIČNIK

8

KLUB BORILNIH VEŠČIN FUDOSHIN

GOTOVLJE 71, 3310 ŽALEC

DAVID ŠTRAUS

9

POLICIJSKI KLUB BORILNIH VEŠČIN CELJE 

LJUBLJANSKA CESTA 12, 3000 CELJE

SREČKO F. KROPE

10

ŠPORTNI KLUB SIBOR KOČEVJE 

PODGORSKA ULICA 11B, 1330 KOČEVJE

ELVIS PODLOGAR

11

ŠPORTNO DRUŠTVO »NIPPON« LENART

JUROVSKA CESTA 12A, 2230 LENART V SLOV. GORICAH

ALJOŠA FREŠER

12

ŠPORTNO DRUŠTVO "BUSHIDO" NOVO MESTO 

KRKA 3A, 8000 NOVO MESTO

METOD JERMAN

13

ŠPORTNO DRUŠTVO "DOJO" NOVA GORICA 

ULICA GRADNIKOVE BRIGADE 57, 5000 NOVA GORICA

SVITOSLAV POGELŠEK

14

ŠPORTNO DRUŠTVO JU-JITSU OLIMPIJA LJUBLJANA 

VOJKOVA CESTA 73, 1000 LJUBLJANA

MILOŠ GOSTOJIČ

15

ŠPORTNO DRUŠTVO "NIKAN" MARIBOR 

GOSPOSVETSKA CESTA 39

MIRAN VRBANIĆ

16

ŠPORTNO DRUŠTVO "NINJA" ČRNOMELJ

STRAŽNJI VRH 4B, 8340 ČRNOMELJ

MARKO ŠIKONJA

17

ŠPORTNO DRUŠTVO "SIBOR" RIBNICA

ŠOLSKA ULICA 1, 1310 RIBNICA

ELVIS PODLOGAR

18

ŠPORTNO DRUŠTVO RDEČI OREL

HRASTJE 94, 4000 KRANJ

NEVEN POLAJNAR

19

KLUB BORILNIH VEŠČIN SENSHI

LEVEC 65A, 3301 PETROVČE

ROK ŠUSTER

20

ŠPORTNO DRUŠTVO MARIBOR JIU-JITSU

KOROŠKA CESTA 73, 2000 MARIBOR

ZORAN JERKOVIČ

21

JUDO KLUB KRŠKO

NASELJE NEK 19, 8270 KRŠKO

IVAN ŠIROLA

22 JUDO KLUB TRIGLAV KRANJ PARTIZANSKA CESTA  39, 4000 KRANJ ANDREJ FRELIH

ČASTNI SVET JU-JITSA

Častni svet je delovno telo JJZS, ki daje mnenja, priporočila in predloge ter nudi strokovno pomoč drugim organom in telesom JJZS. Častni svet ima predstavniško telo, Svet mojstrov ju-jitsa, ki izvaja naloge častnega sveta in ga zastopa pri delu drugih organov in delovnih teles JJZS. Število članov častnega sveta ni omejeno.

Član JJZS postane član častnega sveta, v kolikor izpolni naslednje pogoje: - nosilec mojstrske stopnje pasu; - starejši od 50 let; - osebni prispevek k razvoju ju-jitsa v Sloveniji.

Svet mojstrov sprejme ugotovitveni sklep, da kandidat izpolnjuje vse pogoje in ga vpiše v seznam članov Častnega sveta. Pravilnik o organizaciji in delu Častnega sveta podrobneje ureja naloge, organiziranost, članstvo in način dela tega organa.

Spoštovani, zgodovinski kotiček pripravljamo v obliki e-zbornika, ki pa je še v izdelavi in še ni pripravljen za objavo.

JU-JITSU IN JIU-JITSU ZVEZA SLOVENIJE  je športna, samostojna, prostovoljna in nepridobitna zveza društev oz. klubov, v katero se z namenom uresničevanja skupnih interesov ter v skladu z interesi, opredeljenimi v svojih temeljnih aktih ter na podlagi veljavne zakonodaje združujejo JU-JITSU in JIU-JITSU klubi in društva ter klubi in društva v R Sloveniji, ki imajo v svojo dejavnost vključen tudi borilno veščino in šport JU-JITSU oz. JIU-JITSU ter klubi v čigar imenih  je razpoznati borilno veščino in šport ju-jitsu (JU-JITSU, JIU-JITSU, JIU-JUTSU,  ipd…).

Popolno ime zveze je JU-JITSU IN JIU-JITSU ZVEZA SLOVENIJE saj združuje društva in klube, ki gojijo obe tesno sorodni veščini in športa, zveza pa v pravnem prometu uporablja skrajšano ime JU-JITSU ZVEZA SLOVENIJE (v nadaljevanju JJZS).

Organi JJZS so: 

  • skupščina JJZS;
  • izvršni odbor JJZS; 
  • nadzorni odbor JJZS; 
  • predsednik JJZS.

Druga delovna telesa so:

  • sekcije in stalne komisije JJZS;
  • častni svet;
  • disciplinska komisija.

SKUPŠČINA

Skupščina JJZS je najvišji organ JJZS. Njej so za svoje delo odgovorni vsi drugi organi.

Skupščina zveze je sestavljena tako, da ima vsaka članica JJZS po 1 delegatsko mesto s pravico glasovanja. Pravico glasovanja ima delegat, ki ga je delegirala polnopravna članica JJZS za tekoče leto s poravnano letno članarino

IZVRŠNI ODBOR

IO JJZS je predstavniški in izvršilni organ JJZS in opravlja organizacijska, strokovno-tehnična ter administrativna dela ter vodi delo JJZS med dvema skupščinama po programu in sprejetih sklepih skupščine JJZS. IO vodi predsednik JJZS.

IO je za svoje delo odgovorno skupščini JJZS. Skupščina JJZS imenuje in razrešuje člane IO z navadno večino prisotnih delegatov za mandatno dobo štirih (4) let.

Člani IO JJZS:

Predsednik JJZS: Robert Perc;
Podpredsednik JJZS: Elvis Podlogar;
Generalni sekretar: Denis Kurbus;
Športni direktor: Dejan Kink;
Direktor za veščino: Damjan Apollonio;
Predsednik sodniške komisije: mag. Martin Jazbec;
Predstavnik članic: Karl Kelc.

NADZORNI ODBOR

Nadzorni odbor je organ JJZS, ki spremlja delo predsedstva in drugih organov JJZS. Naloge nadzornega odbora so: nadzor finančnega poslovanja, nadzor zakonitosti poslovanja, nadzor nad racionalno in namensko porabo sredstev, nadzor nad razpolaganjem s premoženjem.

Nadzorni odbor o svojem delu poroča skupščini JJZS, kateri je tudi odgovoren za svoje delo, o svojih ugotovitvah pa sproti obvešča tudi IO JJZS.

Predsednica: članic nadzornega odbora izberejo predsednika

Člani: Stanislav Preskar, Tilen Hadolin in Iztok Drobne.

PREDSEDNIK

Predsednik JJZS zastopa in predstavlja JJZS proti tretjim osebam, državnim in upravnim organom in organizacijam doma in v tujini. Predsednika JJZS v njegovi odsotnosti nadomešča podpredsednik.

Predsednik JJZS je za svoje delo odgovoren neposredno skupščini JJZS. Skupščina JJZS imenuje in razrešuje predsednika JJZS z navadno večino prisotnih delegatov za mandatno dobo štirih (4) let.

Predsednik: Robert Perc.

GENERALNI SEKRETAR

Generalnega sekretarja JJZS izvoli skupščina JJZS izmed kandidatov.

Funkcija generalnega sekretarja JJZS je amaterska. Generalnega sekretar JJZS je za svoje delo odgovoren skupščini JJZS. Skupščina JJZS imenuje in razrešuje generalnega sekretarja JJZS z navadno večino prisotnih delegatov za mandatno dobo štirih (4) let.

Generalni sekretar: Denis Kurbus.

SEKCIJI IN STALNE KOMISIJE

Sekciji JJZS sta Sekcija za šport in Sekcija za veščino.

Sekcija za šport je odgovorna za kategorizacijo in registracijo tekmovalcev, pristojnosti zveze s področja organizacije in izvedbe tekmovanj, delo reprezentance ter ostala področja, ki se nanašajo na ju-jitsu kot tekmovalni šport.

Sestava sekcije za šport:

Športni direktor: Dejan Kink;
Selektor za borbe: Gorazd Toplak;
Selektor za duo: Jure Pignar;
Registracije: Danilo Steinman;
Kategorizacije: Stane Preskar.

Sekcija za veščino je odgovorna za razvoj ju-jitsa kot tradicionalne in moderne borilne veščine, pripravo in izdelavo programov, usposabljanje kadrov s svojega področja in strokovno sodelovanje z varnostnimi in drugimi sorodnimi organi.

Sestava Sekcije za veščine:

Direktor: Damjan Apollonio;
Člani: člane potrdi na predlog direktorja izvršni odbor.

Stalne komisije JJZS so:

- Komisija za polaganje pasov

Predsednik: mag. Srečko F. Krope;
Člani: člane potrdi na predlog predsednika izvršni odbor.

- Komisija za usposabljanje in licenciranje

Predsednik: Ognjen Saje;
Člana: Matej Kabaj, Sašo Jereb

- Sodniška komisija

Predsednik: mag. Martin Jazbec;
Člani: sodniški zbor.

- Zdravniška in anti-doping komisija

Predsednica: Gabrijela Pirc;
Član: Anton Koželj in Jure Penica.

DISCIPLINSKA KOMISIJA

Disciplinska komisija je delovno telo JJZS, ki vodi disciplinski postopek in izreka disciplinske ukrepe zoper člane JJZS ali društva in klube, ki so člani JJZS na I. stopnji v skladu z Disciplinskim pravilnikom. Disciplinska komisija ima šest članov, ki jih izvoli skupščina.  Ti izmed sebe izvolijo predsednika.

Disciplinska komisija vodi disciplinski postopek in odloča o disciplinski odgovornosti v tričlanskem senatu v skladu z določili Zakona o pravdnem postopku in Zakona o upravnem postopku.

Predsednik disciplinske komisije poroča skupščini o delu organa enkrat letno.

Predsednik: predsednika izberejo člani disciplinske komisije
Člani: Vladimir Ilič, Milan Borko, Peter Miklič, Dušan Korene, Neven Polajnar, David Štraus.

Št. Priimek Ime Naziv St. Licenca od Licenca do
1 ABUNAR ANŽE Inštruktor   ju-jitsu 1
2 AGREŽ ANA Ju-jitsu   trener pripravnik 1 1/1/2019 1/1/2021
3 ALEKSIĆ MIJA Ju-jitsu   trener pripravnik 1 1/1/2019 1/1/2021
4 AMBROŽIČ ANTON Ju-jitsu   trener 2 2 3/3/2018 3/3/2020
5 APOLLONIO DAMJAN Ju-jitsu   trener 2 2 1/1/2019 1/1/2021
6 ARTELJ ŽAN Ju-jitsu   trener pripravnik 1 1/1/2019 1/1/2021
7 BESAL SARA Ju-jitsu   trener pripravnik 1 1/7/2018 1/7/2020
8 BEVC PETER Trener   ju-jitsu 2
9 BEVC TOMAŽ Ju-jitsu   trener pripravnik 1 1/7/2018 1/7/2020
10 BIŽAL SERGEJ Ju-jitsu   trener pripravnik 1
11 BORKO MILAN Trener   ju-jitsu I 3 1/1/2019 1/1/2021
12 BOŽIČNIK ANDRAŽ Ju-jitsu   trener 1 1
13 BREČKO DRAGO Trener   ju-jitsu 2 1/1/2018 1/1/2020
14 BRGLEZ MARJAN Trener   ju-jitsu 2
15 BUČAN UROŠ Ju-jitsu   trener 1 1 1/1/2016 1/1/2018
16 CEŠEK ANDREJ Inštruktor   ju-jitsu 1 1/1/2019 1/1/2021
17 ČASAR JOŽE Trener   ju-jitsu 2
18 ČUČEK MATJAŽ Ju-jitsu   trener 1 1
19 DE GLERIA SAŠO Inštruktor   ju-jitsu 1 1/1/2018 1/1/2020
20 DIVJAK BOŠTJAN Ju-jitsu   trener 2 2 3/3/2018 3/3/2020
21 DIVJAK JANKO Ju-jitsu   trener pripravnik 1 1/7/2018 1/7/2020
22 DOLŠČAK MATEVŽ Inštruktor   ju-jitsu 1
23 ERMENC IVO Trener   ju-jitsu 2
24 FERENČAK ANDREJKA Ju-jitsu   trener pripravnik 1 1/9/2018 1/9/2017
25 FREŠER ALJOŠA Ju-jitsu   trener pripravnik 1 1/1/2019 1/1/2021
26 FRICELJ ANTON Ju-jitsu   trener pripravnik 1 1/7/2017 1/7/2019
27 FURLANIČ MARTIN   Ju-jitsu   trener pripravnik 1 1/1/2018 1/1/2020
28 GABER MARKO Trener   ju-jitsu I 3 1/7/2019 1/7/2021
29 GERJEVIČ DAMIR Inštruktor   ju-jitsu 1
30 GERŠOVNIK ALEKSANDER Trener   ju-jitsu 2
31 GLUMAC DANIEL Inštruktor   ju-jitsu 1
32 GOBEC ROMAN Trener   ju-jitsu 2 1/1/2018 1/1/2020
33 GOSTOJIĆ MILOŠ Ju-jitsu   trener 2 2 3/3/2018 3/3/2020
34 GOTOVAC DAVID Ju-jitsu   trener pripravnik 1
35 GREGL PETER Inštruktor   ju-jitsu 1
36 GRIČAR VITJA Trener   ju-jitsu I 3 1/7/2019 1/7/2021
37 GRUBENŠEK ROBERT Ju-jitsu   trener pripravnik 1 1/7/2017 1/7/2019
38 GRUBENŠEK MIRAN Trener   ju-jitsu I 3 1/1/2019 1/1/2021
39 HADOLIN TILEN Ju-jitsu   trener 2 2 3/3/2018 3/3/2020
40 HLIŠ BOŠTJAN Ju-jitsu   trener pripravnik 1
41 HUREMOVIČ ALMIN Trener   ju-jitsu 2
42 ILC MIHAEL Ju-jitsu   trener pripravnik 1
43 ILIĆ VLADIMIR Trener   ju-jitsu I 3 1/7/2019 1/7/2021
44 IVAČIČ ZVONKO Ju-jitsu   trener pripravnik 1
45 JALOVEC JANEZ Ju-jitsu   trener pripravnik 1 1/1/2018 1/1/2020
46 JAZBEC MARTIN Trener   ju-jitsu 2 1/1/2016 1/1/2018
47 JELEN ALEKSANDER Trener   ju-jitsu 2
48 JELIČ LARA Ju-jitsu   trener pripravnik 1 1/8/2015 1/8/2017
49 JERMAN TADEJ Ju-jitsu   trener 2 2 3/3/2018 3/3/2020
50 JERMAN METOD Trener   ju-jitsu 2 1/1/2019 1/1/2021
51 JESENIČNIK ROBERT Trener   ju-jitsu 2 1/7/2017 1/7/2019
52 JESIH BOJAN Inštruktor   ju-jitsu 1 1/1/2016 1/1/2018
53 JOVANOVIČ RADO Trener   ju-jitsu 2
54 JUKIČ   GRM MITJA Trener   ju-jitsu 2 1/1/2018 1/1/2020
55 JUSIĆ SENAD Ju-jitsu   trener 1 1
56 KAČIČNIK ZORAN Inštruktor   ju-jitsu 1 1/8/2015 1/8/2017
57 KANIŽAR RASTISLAV Ju-jitsu   trener 2 2 3/3/2018 3/3/2020
58 KASTELIC MARJAN Ju-jitsu   trener 1 1
59 KAUČIČ ROŽLE Ju-jitsu   trener pripravnik 1
60 KELC KAREL Trener   ju-jitsu I 3 1/1/2019 1/1/2021
61 KINK DEJAN Trener   ju-jitsu I 3 1/1/2019 1/1/2021
62 KNAVS DAMJAN Ju-jitsu   trener pripravnik 1
63 KNEZIČ MATEJ Ju-jitsu   trener pripravnik 1 1/8/2016 1/8/2018
64 KOCIČ ALEKSANDER Ju-jitsu   trener pripravnik 1
65 KOKOL ŽIGA Ju-jitsu   trener pripravnik 1 1/8/2016 1/8/2018
66 KOLARIČ TILEN Ju-jitsu   trener 1 1
67 KOLATAHI RENALDO Ju-jitsu   trener pripravnik 1 1/1/2019 1/1/2021
68 KORENE DUŠAN Ju-jitsu   trener 2 2 3/3/2018 3/3/2020
69 KOSTEVC GORAZD Trener   ju-jitsu 2 1/7/2019 1/7/2021
70 KOVAČ FRANCI Inštruktor   ju-jitsu 1 1/1/2018 1/1/2020
71 KOŽELJ MARTIN Ju-jitsu   trener pripravnik 1
72 KRAJNC MARKO Trener   ju-jitsu 2
73 KROPE SREČKO Trener   ju-jitsu I 3 1/7/2019 1/7/2021
74 KUMP ROMAN Ju-jitsu   trener 2 2 3/3/2018 3/3/2020
75 KURBUS DENIS Ju-jitsu   trener pripravnik 1 1/1/2019 1/1/2021
76 LAVRIČ LUKA Ju-jitsu   trener pripravnik 1
77 LAZNIK ANJA Ju-jitsu   trener 1 1 1/5/2017 1/5/2019
78 LEZJAK VIDKO Trener   ju-jitsu I 3 1/1/2018 1/1/2020
79 LISEC ANDREJ Ju-jitsu   trener 1 1
80 LOČIČNIK JANEZ Inštruktor   ju-jitsu 1
81 LUKMAN SMILJAN Trener   ju-jitsu 2 1/7/2019 1/7/2021
82 MANOJLOVIČ PRIMOŽ Ju-jitsu   trener pripravnik 1
83 MARC MATJAŽ Ju-jitsu   trener pripravnik 1
84 MARKELJ MATJAŽ Inštruktor   ju-jitsu 1
85 MELANŠEK LUKA Ju-jitsu   trener pripravnik 1 1/8/2016 1/8/2018
86 MILUTINOVIĆ DRAGAN Ju-jitsu   trener 2 2 3/3/2018 3/3/2020
87 MUHOVIC PRIMOŽ Ju-jitsu   trener 2 2 3/3/2018 3/3/2020
88 NARAGLAV IGOR Trener   ju-jitsu 2
89 NEMEC RAJKO Inštruktor   ju-jitsu 1 1/7/2019 1/7/2021
90 NOVAK GREGA Trener   ju-jitsu 1 3 1/8/2015 1/8/2017
91 OŠTIR TILEN Trener   ju-jitsu 2
92 OTMAR JORDAN Ju-jitsu   trener 1 1 1/1/2019 1/1/2021
93 PANČUR MIHA Inštruktor   ju-jitsu 1
94 PAVLIČ JANEZ Ju-jitsu   trener pripravnik 1
95 PERC ROBERT Trener   ju-jitsu 2 1/8/2016 1/8/2018
96 PETROVIČ PETER Ju-jitsu   trener 1 1
97 PIGNAR JURE Inštruktor   ju-jitsu 1 1/1/2019 1/1/2021
98 PIRC IRMA Ju-jitsu   trener pripravnik 1 1/8/2016 1/8/2018
99 PIVEC TOMAŽ Ju-jitsu   trener 1 1
100 PLEVEL GAŠPER Ju-jitsu   trener pripravnik 1 1/1/2017 1/1/2019
101 PODLOGAR ELVIS Ju-jitsu   trener 2 2 1/1/2019 1/1/2021
102 POGELŠEK SVITOSLAV Trener   ju-jitsu 2
103 POPOVIČ BOJAN Ju-jitsu   trener 1 1 1/7/2018 1/7/2020
104 POTOKAR MARKO Trener   ju-jitsu 2 1/1/2017 1/1/2019
105 POZDEREC FRANC Ju-jitsu   trener pripravnik 1
106 POZEB ALEŠ Trener   ju-jitsu 2
107 PREDANIČ ROMAN   Ju-jitsu   trener pripravnik 1 1/8/2016 1/8/2018
108 PREDOVNIK SABINA Ju-jitsu   trener 1 1
109 PRESKAR VANJA Trener   ju-jitsu 2
110 PRESKAR STANISLAV Trener   ju-jitsu I 3 1/1/2019 1/1/2021
111 PŠENIČNIK PETER Ju-jitsu   trener 1 1
112 RADOVANČEVIČ MIŠO Ju-jitsu   trener 2 2 1/1/2019 1/7/2019
113 RAVŠL MARKO Ju-jitsu   trener pripravnik 1 1/7/2019 1/7/2021
114 RESANOVIĆ IVA Ju-jitsu   trener pripravnik 1
115 RIZVIČ ZLATKO Trener   ju-jitsu 2
116 ROČNIK GREGOR Inštruktor   ju-jitsu 1
117 SAJE OGNJEN Trener   ju-jitsu I 3 1/1/2019 1/1/2021
118 SALČNIK SILVO Ju-jitsu   trener 2 2
119 SALKIČ MIRSAD Inštruktor   ju-jitsu 1
120 SALKIĆ ERNEST Ju-jitsu   trener 1 1
121 SENEKOVIČ SEBASTIJAN Inštruktor   ju-jitsu 1 1/1/2018 1/1/2020
122 STANKOVIĆ TOMISLAV Trener   ju-jitsu I 3 1/7/2017 1/7/2019
123 STERGAR TADEJ Trener   ju-jitsu 2 1/1/2017 1/1/2019
124 STRNAD STANISLAV Ju-jitsu   trener 1 1 1/7/2017 1/7/2019
125 SUHADOLNIK ALEŠ Ju-jitsu   trener pripravnik 1
126 ŠIKONJA MARKO Ju-jitsu trener 1 3 1/7/2019 1/7/2021
127 ŠPRAH JOŽE Trener   ju-jitsu 2
128 ŠROK FRANC Trener   ju-jitsu 2
129 ŠTRAUS DAVID Ju-jitsu trener 1 1 1/7/2019 1/7/2021
130 ŠUSTER ROK Ju-jitsu   trener pripravnik 1
131 TELALOVIĆ MEHMED Trener   ju-jitsu 2
132 TOMEC SIMON Inštruktor   ju-jitsu 1
133 TOPLAK GORAZD Trener   ju-jitsu I 3 1/1/2019 1/1/2021
134 UREK DAMIR Trener   ju-jitsu 2
135 VAVTAR JANJA Inštruktor   ju-jitsu 1    1/7/2019   1/7/2021 
136 VEINHANDL BOŠTJAN Ju-jitsu   trener pripravnik 1
137 VERBOVŠEK ALEŠ Ju-jitsu   trener 2 2 3/3/2018 3/3/2020
138 VERDEL DUŠAN Ju-jitsu   trener 1 1
139 VIRANT BARBARA Inštruktor   ju-jitsu 1
140 VLADIMIR ZAJC Ju-jitsu   trener pripravnik 1
141 VOLAVŠEK DAMJAN Ju-jitsu   trener 1 1
142 VRBOVŠEK DUŠAN Ju-jitsu   trener pripravnik 1
143 VUJČIČ DARKO Trener   ju-jitsu I 3 1/1/2019 1/1/2021
144 ZADRAVEC MITJA Ju-jitsu   trener pripravnik 1
145 ZEMLJIČ BOŠTJAN Inštruktor   ju-jitsu 1 1/1/2019 1/1/2021
146 ZIDAR ALEKSANDRA Inštruktor   ju-jitsu 1
147 ZOREC ALEŠ Ju-jitsu   trener pripravnik 1
148 ZUPAN STANISLAV Ju-jitsu   trener 2 2
149 ŽABJEK JURE Ju-jitsu   trener 1 1 1/1/2019 1/1/2021
150 ŽERJAV MATEJ Ju-jitsu   trener 1 1 1/1/2019 1/1/2021
151 ŽERJAV DAMJAN Ju-jitsu   trener pripravnik 1 1/1/2017 1/1/2019
152 ŽIBERT BOGDAN Inštruktor   ju-jitsu 1
153 ŽUPANC PETER Trener   ju-jitsu 2
154 IVANUŠIČ MARTA Ju-jitsu   trener 2 2 1/7/2018 1/7/2020



Ime Priimek Kraj St. pasu
GORAZD TOPLAK JJK SHINTO 7. DAN
MIRAN GRUBENŠEK DBV IPPON SEVNICA 6. DAN
SREČKO F. KROPE PKBV CELJE 6. DAN
PETER MIKLIČ ČASTNI SVET 5. DAN
SLAVKO PULJIČ ČASTNI SVET 5. DAN
SILVO NEMANIČ DBV JU-JITSU OBALA 5. DAN
KARL KELC JJK ADK MARIBOR 5. DAN
MARKO GABER PKBV CELJE 5. DAN
VITJA GRIČAR JJZS 5. DAN
MIRAN DEŽELAK ČASTNI SVET 4. DAN
MIRSAD SALKIČ ČASTNI SVET 4. DAN
FRANC STRMŠEK ČASTNI SVET 4. DAN
PETER ŽMAVC ČASTNI SVET 4. DAN
DEJAN KINK DBV KATANA 4. DAN
STANE PRESKAR DBV KATANA 4. DAN
MARTIN JAZBEC JJK SHINTO 4. DAN
ELVIS PODLOGAR ŠD SIBOR 4. DAN
MARJAN STARC ČASTNI SVET 3. DAN
PRIMOŽ MUHOVIC KBV FUDOSHIN 3. DAN
SILVO KOŽELJ DBV IPPON SEVNICA 3. DAN
ALEKSANDER KREBL DBV IPPON SEVNICA 3. DAN
GORAZD KOSTEVC DBV KATANA 3. DAN
JOŽE ČASAR JJK ADK   MARIBOR 3. DAN
MILAN BORKO JJK ADK MARIBOR 3.DAN
ALEKSANDER JELEN JJK ALJESAN 3. DAN
IVO ERMENC JJK SAMURAJ 3. DAN
VLADIMIR ILIĆ PKBV CELJE 3. DAN
MARTIN HRASTNIK POLICIJA 3. DAN
SMILJAN LUKMAN POLICIJA 3. DAN
GREGA NOVAK JJK OBI 3. DAN
ROMAN GOBEC ŠD DOJO NOVA GORICA 3. DAN
SVITOSLAV POGELŠEK ŠD DOJO NOVA GORICA 3. DAN
RASTISLAV KANIŽAR ŠD OPP BREZJE 3. DAN
ANDREJ CEŠEK DBV IPPON SEVNICA 2. DAN
SANDI KOLAR DBV IPPON SEVNICA 2. DAN
ROBERT PERC DBV IPPON SEVNICA 2. DAN
IRMA PIRC DBV IPPON SEVNICA 2. DAN
BOGDAN ŽIBRET DBV IPPON SEVNICA 2. DAN
MARTIN BRATANIČ DBV KATANA 2. DAN
VANJA PRESKAR DBV KATANA 2. DAN
DAMIR UREK DBV KATANA 2. DAN
DENIS KURBUS JJK ADK MARIBOR 2. DAN
NEJC NOČ JJKADK MARIBOR 2. DAN
TOMISLAV STANKOVIČ JJK SAMURAJ 2. DAN
TADEJ STERGAR JJK SAMURAJ 2. DAN
MARTA IVANUŠIČ JJK SHINTO 2. DAN
MARKO KRAJNC JJK SHINTO 2. DAN
JURE PIGNAR JJK SHINTO 2. DAN
TOMAŽ PIVEC JJK SHINTO 2. DAN
TIM TOPLAK JJK SHINTO 2. DAN
ALEKSANDER GERŠOVNIK JJK TABOR 2. DAN
MIŠO RADOVANČEVIČ JK TRIGLAV -   MEIYO REI JITSU 2. DAN
BARBARA SITER KBV FUDOSHIN 2. DAN
TILEN HADOLIN KBV FUDOSHIN 2. DAN
VIDKO LEZJAK PKBV CELJE 2. DAN
PETER PETROVIČ PKBV CELJE 2. DAN
DUŠAN VRBOVŠEK PKBV CELJE 2. DAN
VOJKO KLUG POLICIJA 2. DAN
SANDI MAJHEN POLICIJA 2. DAN
METOD JERMAN ŠD BUSHIDO 2. DAN
MARKO ŠIKONJA ŠD NINJA 2. DAN
BOŠTJAN DIVJAK ŠD SIBOR 2. DAN
SARA BESAL ŠD SIBOR 2. DAN
MATIC JAKŠIČ ŠD SIBOR 2. DAN
LOVRO  DIVJAK ŠD SIBOR 2. DAN
DUŠAN KORENE DBV IPPON SEVNICA 1. DAN
IGOR NARAGLAV DBV IPPON SEVNICA 1. DAN
JANJA VAVTAR DBV IPPON SEVNICA 1. DAN
DAMJAN APOLLONIO DBV JU-JITSU OBALA 1. DAN
ALMIN HUREMOVIČ DBV JU-JITSU OBALA 1. DAN
ANDRAŽ BOŽIČNIK DBV KATANA 1. DAN
MATIC DERENDA DBV KATANA 1. DAN
ANDREJKA FERENČAK DBV KATANA 1. DAN
JOŽE FERENČAK DBV KATANA 1. DAN
TILEN KOLARIČ DBV KATANA 1. DAN
ŽAN OBRADOVIČ DBV KATANA 1. DAN
PETER PŠENIČNIK DBV KATANA 1. DAN
ZLATKO RIZVIČ DBV KATANA 1. DAN
OGNJEN SAJE DBV KATANA 1. DAN
JURE ŽABJEK DBV KATANA 1. DAN
MATEJ ŽERJAV DBV KATANA 1. DAN
BLAŽ PLOJ JJK ADK MARIBOR 1. DAN
ALEŠ POZEB JJK ADK MARIBOR 1. DAN
FRANC ŠROK JJK ADK MARIBOR 1. DAN
DARKO VUJČIČ JJK ADK MARIBOR 1. DAN
ALJOŠA FREŠER JJK NIPPON LENART 1. DAN
GREGOR HARTMAN JJK NIPPON LENART 1. DAN
MEHMED TELALOVIĆ JJK NIPPON LENART 1. DAN
DANIEL GLUMAC JJK OBI 1. DAN
MITJA JUKIČ GRM JJK OBI 1. DAN
GAŠPER PLEVEL JJK SAMURAJ 1. DAN
ANŽE ABUNAR JJK SHINTO 1. DAN
SAŠO DE GLERIA JJK SHINTO 1. DAN
TADEJ JERMAN JJK SHINTO 1. DAN
MATJAŽ MARKELJ JJK SHINTO 1. DAN
ROBERT JESENIČNIK JJK TABOR 1. DAN
JOŽE ŠPRAH JJK TABOR 1. DAN
ANJA LAZNIK KBV FUDOSHIN 1. DAN
SABINA PREDOVNIK KBV FUDOSHIN 1. DAN
DAVID ŠTRAUS KBV FUDOSHIN 1. DAN
DRAGO BREČKO PKBV CELJE 1. DAN
ANDREJ FRELIH PKBV CELJE 1. DAN
DRAGAN MILUTINOVIĆ PKBV CELJE 1. DAN
ALEŠ VERBOVŠEK PKBV CELJE 1. DAN
DUŠAN VERDEL PKBV CELJE 1. DAN
DAMJAN VOLAVŠEK PKBV CELJE 1. DAN
DRAGO VORNŠEK PKBV CELJE 1. DAN
TAMARA STRNAD ŠD BUSHIDO 1. DAN
RADO JOVANOVIČ ŠD DOJO NOVA GORICA 1. DAN
UROŠ BUČAN ŠD NIKAN 1. DAN
FRANCI KOVAČ ŠD NINJA 1. DAN
IVA SIMČIČ ŠD NINJA 1. DAN
NASTJA SIMČIČ ŠD NINJA 1. DAN
JASMINA KOVAČ ŠD NINJA 1. DAN
SERGEJ BIŽAL ŠD SIBOR 1. DAN
DAVID GOTOVAC ŠD SIBOR 1. DAN
JORDAN OTMAR ŠD SIBOR 1. DAN
BOJAN POPOVIČ ŠD SIBOR 1. DAN
MIRKO ŠPEHAR ŠD SIBOR 1. DAN
ANTON AMBROŽIČ ŠK SIBOR 1. DAN