Ime Priimek Kraj St. pasu
GORAZD TOPLAK JJK SHINTO 7. DAN
MIRAN GRUBENŠEK DBV IPPON SEVNICA 6. DAN
SREČKO F. KROPE PKBV CELJE 6. DAN
PETER MIKLIČ ČASTNI SVET 5. DAN
SLAVKO PULJIČ ČASTNI SVET 5. DAN
SILVO NEMANIČ DBV JU-JITSU OBALA 5. DAN
KARL KELC JJK ADK MARIBOR 5. DAN
MARKO GABER PKBV CELJE 5. DAN
MIRAN DEŽELAK ČASTNI SVET 4. DAN
MIRSAD SALKIČ ČASTNI SVET 4. DAN
FRANC STRMŠEK ČASTNI SVET 4. DAN
PETER ŽMAVC ČASTNI SVET 4. DAN
DEJAN KINK DBV KATANA 4. DAN
STANE PRESKAR DBV KATANA 4. DAN
VITJA GRIČAR JJK SHINTO 4. DAN
MARTIN JAZBEC JJK SHINTO 4. DAN
ELVIS PODLOGAR ŠD SIBOR 4. DAN
MARJAN STARC ČASTNI SVET 3. DAN
PRIMOŽ MUHOVIC KBV FUDOSHIN 3. DAN
SILVO KOŽELJ DBV IPPON SEVNICA 3. DAN
ALEKSANDER KREBL DBV IPPON SEVNICA 3. DAN
GORAZD KOSTEVC DBV KATANA 3. DAN
JOŽE ČASAR JJK ADK   MARIBOR 3. DAN
ALEKSANDER JELEN JJK ALJESAN 3. DAN
IVO ERMENC JJK SAMURAJ 3. DAN
VLADIMIR ILIĆ PKBV CELJE 3. DAN
MARTIN HRASTNIK POLICIJA 3. DAN
SMILJAN LUKMAN POLICIJA 3. DAN
GREGA NOVAK JJK OBI 3. DAN
ROMAN GOBEC ŠD DOJO NOVA GORICA 3. DAN
SVITOSLAV POGELŠEK ŠD DOJO NOVA GORICA 3. DAN
RASTISLAV KANIŽAR ŠD OPP BREZJE 3. DAN
ANDREJ CEŠEK DBV IPPON SEVNICA 2. DAN
SANDI KOLAR DBV IPPON SEVNICA 2. DAN
ROBERT PERC DBV IPPON SEVNICA 2. DAN
IRMA PIRC DBV IPPON SEVNICA 2. DAN
BOGDAN ŽIBRET DBV IPPON SEVNICA 2. DAN
MARTIN BRATANIČ DBV KATANA 2. DAN
VANJA PRESKAR DBV KATANA 2. DAN
DAMIR UREK DBV KATANA 2. DAN
MILAN BORKO JJK ADK   MARIBOR 2. DAN
TOMISLAV STANKOVIČ JJK SAMURAJ 2. DAN
TADEJ STERGAR JJK SAMURAJ 2. DAN
MARTA IVANUŠIČ JJK SHINTO 2. DAN
MARKO KRAJNC JJK SHINTO 2. DAN
JURE PIGNAR JJK SHINTO 2. DAN
TOMAŽ PIVEC JJK SHINTO 2. DAN
ALEKSANDER GERŠOVNIK JJK TABOR 2. DAN
MIŠO RADOVANČEVIČ JK TRIGLAV -   MEIYO REI JITSU 2. DAN
BARBARA STIPLOŠEK KBV FUDOSHIN 2. DAN
VIDKO LEZJAK PKBV CELJE 2. DAN
PETER PETROVIČ PKBV CELJE 2. DAN
DUŠAN VRBOVŠEK PKBV CELJE 2. DAN
VOJKO KLUG POLICIJA 2. DAN
SANDI MAJHEN POLICIJA 2. DAN
METOD JERMAN ŠD BUSHIDO 2. DAN
MARKO ŠIKONJA ŠD NINJA 2. DAN
BOŠTJAN DIVJAK ŠD SIBOR 2. DAN
DUŠAN KORENE DBV IPPON SEVNICA 1. DAN
IGOR NARAGLAV DBV IPPON SEVNICA 1. DAN
JANJA VAVTAR DBV IPPON SEVNICA 1. DAN
DAMJAN APOLLONIO DBV JU-JITSU OBALA 1. DAN
ALMIN HUREMOVIČ DBV JU-JITSU OBALA 1. DAN
ANDRAŽ BOŽIČNIK DBV KATANA 1. DAN
MATIC DERENDA DBV KATANA 1. DAN
ANDREJKA FERENČAK DBV KATANA 1. DAN
JOŽE FERENČAK DBV KATANA 1. DAN
TILEN KOLARIČ DBV KATANA 1. DAN
ŽAN OBRADOVIČ DBV KATANA 1. DAN
PETER PŠENIČNIK DBV KATANA 1. DAN
ZLATKO RIZVIČ DBV KATANA 1. DAN
OGNJEN SAJE DBV KATANA 1. DAN
JURE ŽABJEK DBV KATANA 1. DAN
MATEJ ŽERJAV DBV KATANA 1. DAN
DENIS KURBUS JJK ADK MARIBOR 1. DAN
BLAŽ PLOJ JJK ADK MARIBOR 1. DAN
ALEŠ POZEB JJK ADK MARIBOR 1. DAN
FRANC ŠROK JJK ADK MARIBOR 1. DAN
DARKO VUJČIČ JJK ADK MARIBOR 1. DAN
ALJOŠA FREŠER JJK NIPPON LENART 1. DAN
GREGOR HARTMAN JJK NIPPON LENART 1. DAN
MEHMED TELALOVIĆ JJK NIPPON LENART 1. DAN
DANIEL GLUMAC JJK OBI 1. DAN
MITJA JUKIČ GRM JJK OBI 1. DAN
GAŠPER PLEVEL JJK SAMURAJ 1. DAN
ANŽE ABUNAR JJK SHINTO 1. DAN
SAŠO DE GLERIA JJK SHINTO 1. DAN
TADEJ JERMAN JJK SHINTO 1. DAN
MATJAŽ MARKELJ JJK SHINTO 1. DAN
TIM TOPLAK JJK SHINTO 1. DAN
ROBERT JESENIČNIK JJK TABOR 1. DAN
JOŽE ŠPRAH JJK TABOR 1. DAN
ANJA LAZNIK KBV FUDOSHIN 1. DAN
SABINA PREDOVNIK KBV FUDOSHIN 1. DAN
DAVID ŠTRAUS KBV FUDOSHIN 1. DAN
DRAGO BREČKO PKBV CELJE 1. DAN
ANDREJ FRELIH PKBV CELJE 1. DAN
DRAGAN MILUTINOVIĆ PKBV CELJE 1. DAN
ALEŠ VERBOVŠEK PKBV CELJE 1. DAN
DUŠAN VERDEL PKBV CELJE 1. DAN
DAMJAN VOLAVŠEK PKBV CELJE 1. DAN
DRAGO VORNŠEK PKBV CELJE 1. DAN
TAMARA STRNAD ŠD BUSHIDO 1. DAN
RADO JOVANOVIČ ŠD DOJO NOVA GORICA 1. DAN
UROŠ BUČAN ŠD NIKAN 1. DAN
FRANCI KOVAČ ŠD NINJA 1. DAN
SARA BESAL ŠD SIBOR 1. DAN
SERGEJ BIŽAL ŠD SIBOR 1. DAN
DAVID GOTOVAC ŠD SIBOR 1. DAN
JORDAN OTMAR ŠD SIBOR 1. DAN
BOJAN POPOVIČ ŠD SIBOR 1. DAN
MIRKO ŠPEHAR ŠD SIBOR 1. DAN
ANTON AMBROŽIČ ŠK SIBOR 1. DAN